Örhängen

Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen

Klubbat för:

820 EUR

Utropspris

900 EUR

ÖRHÄNGEN, 1 par, 14 k guld, silver, opaler ca 3 ct, 34 rosenslipade diamanter totalt ca 0,74 ct. ryska stämplar tidigt 1900-tal, längd 2 cm, vikt 3,8 g

629569

2019-03-29