Keramikskål av Friedl Holzer-Kjellberg

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, skål, signerad F. H-Kj. Arabia, stengods med gröntonad glasyr, diameter 24 cm, höjd 13 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

629589

2019-04-15