Soffa svart skinnklädsel

Soffa svart skinnklädsel
Soffa svart skinnklädsel
Soffa svart skinnklädsel
Soffa svart skinnklädsel
Soffa svart skinnklädsel
Soffa svart skinnklädsel
Soffa svart skinnklädsel
Soffa svart skinnklädsel

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, svart skinnklädsel, ben i teak, längd ca 131, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage

629592

2019-04-01