KLIUCHNIKOV

KLIUCHNIKOV
KLIUCHNIKOV
KLIUCHNIKOV
KLIUCHNIKOV
KLIUCHNIKOV
KLIUCHNIKOV

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Talgoxe, signerad och daterad Kliuchnikov, daterad 2007, olja på duk, ca 33x24 cm

629598

2019-04-01