Mona Huss Wallin Litografi

Mona Huss Wallin Litografi
Mona Huss Wallin Litografi
Mona Huss Wallin Litografi
Mona Huss Wallin Litografi
Mona Huss Wallin Litografi
Mona Huss Wallin Litografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): "Hotade hus, Linneplatsen", färglitografi, signerad M Huss W -81, 318/460, bladmått ca 76x59 cm

ej examinerad ur ram

629621

2019-04-05