Sängbord 1 par
2019-03-31
629628
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, stomme fanérad i valnöt och mahogny, med låda i sargen, beslag i mässing, höjd ca 65 cm, yttermått 54x35 cm
Bruksslitage