Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, renässansstil, sk a Dantestol, ek, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, lagningar
629651
2019-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här