Dantestol

Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STOL, renässansstil, sk a Dantestol, ek, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, lagningar

629651

Päivämäärä:

2019-03-31