Dantestol
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STOL, renässansstil, sk a Dantestol, ek, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, lagningar
629651
Päivämäärä:
2019-03-31