Lars Huck oljemålning

Lars Huck oljemålning
Lars Huck oljemålning
Lars Huck oljemålning
Lars Huck oljemålning
Lars Huck oljemålning
Lars Huck oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HUCK HULTGREN (1931-2018): "Somewhere in the U.S.A", signerad och daterad Lars Hultgren -60, olja på pannå, 65x54 cm

629657

2019-03-30