Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PATRICK LEE, "Circles", sideboard, Nathan Furnitures, England, 1960-tal, teak, höjd ca 77, 183x45 cm

Bruksslitage, två lösa träbeslag till lådor, något lösa dörrar, behöver skruvas åt,

629659

2019-03-31