Hans Wegner stol

Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol
Hans Wegner stol

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

HANS J. WEGNER, "Modell 708", stol, Fritz Hansen, formgiven 1948, stomme i lackerad bok, sits klädd i ljust skinn, stämplad undertill FH, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, stommen med släppt limfog

629661

2019-03-31