Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
HANS J. WEGNER, "Modell 708", stol, Fritz Hansen, formgiven 1948, stomme i lackerad bok, sits klädd i ljust skinn, stämplad undertill FH, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, stommen med släppt limfog
629661
2019-03-31