Loui Legrand akvatintetsning

Loui Legrand akvatintetsning
Loui Legrand akvatintetsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS LEGRAND (Frankrike, 1863-1951): Komposition med ballerinor, signerad i plåten samt blyertssignerad, akvatintetsning, bildmått ca 22x37 cm

629667

2019-03-30