Samling leksaker japansk tillverkning
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEKSAKER, 6 st., japansk tillverkning, plåt samt plast, bland annat ånglok (längd ca 35 cm) och "Space Scooter" från Modern Toys, motorcyklist från Shinsei mm
Slitage, detaljer saknas, skador, rost, funktion ej testad
629672
2019-03-29