Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANCOIS LANGLOUIS (1589-1647): efter Laurent de la Hire (1606-1656), etsning, signerad i trycket, bildmått ca 29x40 cm
Lagad reva, beskuren
629674
2019-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här