Francoise Langlouis etsning

Francoise Langlouis etsning
Francoise Langlouis etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCOIS LANGLOUIS (1589-1647): efter Laurent de la Hire (1606-1656), etsning, signerad i trycket, bildmått ca 29x40 cm

Lagad reva, beskuren

629674

2019-03-30