Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARTA, handkolorerat kopparstick, "Svecia, Dania et Norvegia Regna Europae Septentrionalia...", senare avdrag, 1900-tal, plåtmått 44x54 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
629675
2019-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här