KARTA, handkolorerat kopparstick, 1900-tal.

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTA, handkolorerat kopparstick, "Svecia, Dania et Norvegia Regna Europae Septentrionalia...", senare avdrag, 1900-tal, plåtmått 44x54 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

629675

2019-03-30