Skrivschatull

Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVSCHATULL, 1800-talets mitt, valnötsfanerat, delvis klädd insida, bläckhorn, längd 40 cm, bredd 24 cm, höjd 12 cm

Torrsprickor. Nyckel samt ett bläckhorn saknas.

629677

2019-03-30