Fåtöljer Göte Möbler

Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler
Fåtöljer Göte Möbler

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Göte Möbler, Nässjö, vipp och snurrfunktion, brun skinnklädsel, fot med jakaranda-imitation, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, skavda delar, slitet skinn, smuts

629705

2019-04-09