Arthur Enock akvarell

Arthur Enock akvarell
Arthur Enock akvarell
Arthur Enock akvarell
Arthur Enock akvarell
Arthur Enock akvarell
Arthur Enock akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR HENRY ENOCK, Arthur Henry (England, verks 1869-1912): motiv med segelfartyg, signerad Arthur H. Enock, 1881, akvarell, mått ca 25x36 cm

Ej examinerad ur ram, fläckar och missfärgningar

629760

2019-04-01