Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt och rotfanér, invändigt med hyllor, höjd 220, 102x41 cm, nyckel finns

Slitage, mindre fanerlagningar, repor

629768

2019-03-30