Toilettebord 1950/60-tal

Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, 1950/60-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, tre lådor, höjd ca 70, 108x44 cm

Bruksslitage, mindre fanérskador kring sarg samt även mindre stötmärken kring stommen

629771

2019-03-31