Montblanc reservoarpenna 246 M
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MONTBLANC, reservoarpenna, 246 M, 1940-tal, Danmark, resin i celluloid med grön marmorimitation, spets i 14 k guld märkt Montblanc 585, guldpläterade detaljer, längd ca 13 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage kring resin, nött förgyllning
629772
Päivämäärä:
2019-03-31