Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
300 EUR
NANNY STILL, karaff, "Tzarina", signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy, limefärgat och klart glas, 37,5-44 cm.
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Pluggen från en annan karaff, lös passform
629788
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här