Klubbat för:
1 650 EUR
Utropspris
2 000 EUR
EERO HIIRONEN (1938-2018) Former, signerad samt daterad -89, bronsskulptur, höjd 55 cm + piedestal 80 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
629792
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här