Eero Hiironen skulptur

Eero Hiironen skulptur
Eero Hiironen skulptur
Eero Hiironen skulptur
Eero Hiironen skulptur
Eero Hiironen skulptur
Eero Hiironen skulptur
Eero Hiironen skulptur
Eero Hiironen skulptur
Eero Hiironen skulptur
Eero Hiironen skulptur

Klubbat för:

1 650 EUR

Utropspris

2 000 EUR

EERO HIIRONEN (1938-2018) Former, signerad samt daterad -89, bronsskulptur, höjd 55 cm + piedestal 80 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

629792

2019-06-11