Klubbat för:
5 200 EUR
Utropspris
3 500 EUR
ALVAR CAWÉN (1886-1935) Stilleben med kanna (1915-16), signerad, olja på duk, 48x59 cm
Utställningar: Mellersta Finlands museum 30.10-6.11 1966, Ateneum 10.11-30.12 1978
629807
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här