Danska möbelkataloger

Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger
Danska möbelkataloger

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖBELKATALOGER, HÄFTEN och SÄRTRYCK, 28 delar, huvudsakligen Danmark, 1940-1960-tal, bl a Fritz Hansen, Fredericia Stolefabrik,. Poul Dinesen, Söborg, P Lauritzen och Lunning Collection

Bruksslitage

629822

2019-04-02