Axel Nilsson oljemålning

Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): "ån vid havet", signerad Axel Nilsson, olja på pannå, bildmått 45x54 cm

Med dedikation a tergo

629831

2019-04-01