Stellan Mörner oljemålning
2019-03-30
629834
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Ett gammalt biblioteksrum på landet", signerad Mörner, olja på pannå, ca 23x34 cm
Skada