Olle Nyman färglitografier

Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999) ): portfölj, "Herdarna, Sex färglitografier till Gabriele d´annunzios dikt med samma namn", signerad Olle Nyman samt numrerad 43/200, mått ca 30x60 cm

smärre bruskslitage

629835

2019-04-01