Olle Nyman färglitografier
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999) ): portfölj, "Herdarna, Sex färglitografier till Gabriele d´annunzios dikt med samma namn", signerad Olle Nyman samt numrerad 43/200, mått ca 30x60 cm
smärre bruskslitage
629835
2019-04-01