Sven Lingardsz diptyk

Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LINGARDSZ (född 1944): "Enighet", triptyk, signerade Sven Lingardsz, ea xv/xxv, färglitografier, motivmått 2 st á 41 x 33 cm samt 1 st á 31,5 x 33 cm

629849

2019-04-02