Skaraborgs Möbelindustri sideboard

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKARABORGS MÖBELINDUSTRI, sideboard, stomme i bonad björk, skåplucka med bakomliggande hyllplan, stämplad baktill "SMI", höjd ca 76 cm, yttermått ca 120x25 cm

Bruksslitage

629850

2019-04-01