Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR med glaskupa, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld metall, höjd 32-42 cm, pendel finns

Slitage, kupa med nagg, nyckel saknas

629868

2019-04-01