Bänk Wilhelmsson

Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson
Bänk Wilhelmsson

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND WILHELMSSON, "Bamse", bänk, 1970-tal, furu, undertill signerat med tusch, höjd ca 35, 150x49 cm

Brukslitage, ytskador

629873

2019-04-01