Väinö Blomstedt oljemålning

Väinö Blomstedt oljemålning
Väinö Blomstedt oljemålning
Väinö Blomstedt oljemålning
Väinö Blomstedt oljemålning
Väinö Blomstedt oljemålning
Väinö Blomstedt oljemålning
Väinö Blomstedt oljemålning
Väinö Blomstedt oljemålning

Klubbat för:

11 000 EUR

Utropspris

2 000 EUR

VÄINÖ BLOMSTEDT (1871-1947) "Gravgården Bourg-la-Reine (1894)", signerad samt daterad, olja på duk, 24x49 cm

Utställningar: Tammerfors konstmuseum 1.6-10.9 1989, Halosenniemi 13.5-7.9 2008

629883

2019-05-20