Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Sittande modell, signerad M Qvarsebo, olja på skåpslucka av trä, ca 70x40 cm
629908
2019-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här