Kaj Franck vas

Kaj Franck vas
Kaj Franck vas
Kaj Franck vas
Kaj Franck vas
Kaj Franck vas
Kaj Franck vas

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

KAJ FRANCK, vas, "Vire", glas, signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -59, friblåst luftfiligranglas med lila omfång, höjd 7,5 cm, bredd 9 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

629911

2019-06-11