Trädgårdsurna

Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, på sockel, 2000-tal, campana-form, stomme i svartlackerat gjutjärn, höjd ca 111 cm, diameter ca 45 cm

Smärre slitage

629915

2019-04-01