Mobilia magasin 1950/-60-tal

Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal
Mobilia magasin 1950/-60-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MOBILIA, dansk internationell designtidskrift med möbelfokus, 86 nummer, 1956-1965

bruksslitage, skador

629917

2019-04-02