Vattentunna koppar 1800-tal
2019-03-31
629920
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VATTENTUNNA, koppar, 1800-talets slut, detaljer i mässing, total höjd 70 cm
Mindre stötskador