Klubbat för:
50 EUR
Utropspris
150 EUR
AIMO OKKOLIN, "Sisu-Mäntä", signerad Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi, 1960-tal, klart, blåst kristallglas, slipat, höjd 12,5 cm
gravering, litet kantnagg
629926
2019-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här