Aimo Okkolin, "Sisu-Mäntä"
Vollendet
2019-03-30
629926
| Höchstes Gebot | 50 EUR |
| Schätzwert | 150 EUR |
AIMO OKKOLIN, "Sisu-Mäntä", signerad Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi, 1960-tal, klart, blåst kristallglas, slipat, höjd 12,5 cm
gravering, litet kantnagg