Aimo Okkolin, "Sisu-Mäntä"

Aimo Okkolin,
Aimo Okkolin,
Aimo Okkolin,
Aimo Okkolin,
Aimo Okkolin,
Aimo Okkolin,

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

150 EUR

AIMO OKKOLIN, "Sisu-Mäntä", signerad Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi, 1960-tal, klart, blåst kristallglas, slipat, höjd 12,5 cm

gravering, litet kantnagg

629926

2019-03-30