Rikard Lindström oljemålning

Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943): Hamnbild, signerad och daterad Rikard Lindström 1943, olja på pannå, ca 63x55 cm

629932

2019-03-31