Venny Soldan-Brofelt

Venny Soldan-Brofelt
Venny Soldan-Brofelt
Venny Soldan-Brofelt
Venny Soldan-Brofelt
Venny Soldan-Brofelt
Venny Soldan-Brofelt
Venny Soldan-Brofelt
Venny Soldan-Brofelt

Klubbat för:

700 EUR

Utropspris

1 000 EUR

VENNY SOLDAN-BROFELT (1863-1945) Strandlandskap, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, 33x48 cm

629957

2019-03-30