Einar Nerman oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
EINAR NERMAN (1888-1983): Rosor i penselvas, signerad och daterad Einar Nerman -71, olja på pannå, ca 55x42 cm
Kuntoraportti
630008
Päivämäärä:
2019-03-31