Anselm Dahl oljemålning

Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ANSELM DAHL (1897-1964): Marint motiv, signerad A Dahl, olja på duk, ca 66x93 cm

Kuntoraportti

630012

Päivämäärä:

2019-04-01