Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

BORDSLAMPA, art deco, 1930-tal, stomme i mässing och ek, skärm i bronserad plåt, höjd ca 48 cm

Slitage och repor, SAV garanterar inte funktionen, bucklor,fläckar samt sned skärm

630051

2019-04-01