Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
BORDSLAMPA, art deco, 1930-tal, stomme i mässing och ek, skärm i bronserad plåt, höjd ca 48 cm
Slitage och repor, SAV garanterar inte funktionen, bucklor,fläckar samt sned skärm
630051
2019-04-01