Imre Antonyi komposition akryl på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IMRE ANTONYI (född 1932): Komposition, signerad Antony, akryl på duk, ca 80x99 cm

Mindre krackeleringar

630052

2019-04-03