A Wennerberg oljemålning

A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

A WENNERBERG (1900-tal), vinterlandskap, signerad A Wennerberg, olja på duk, 65x88 cm

Zustandsbeschreibung

Dukhål samt lagningar

630061

2019-04-07