Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
A WENNERBERG (1900-tal), vinterlandskap, signerad A Wennerberg, olja på duk, 65x88 cm
Zustandsbeschreibung
Dukhål samt lagningar
630061
2019-04-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner