Johan Fredrik Isberg akvarell

Johan Fredrik Isberg akvarell
Johan Fredrik Isberg akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Gröna Lund å Djurg:n" monogramsignerad FI, akvarell, ca 15,5x10 cm, oramad

630070

2019-04-01