Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Vid Munkbron" monogramsignerad FI, akvarell, ca 15,5x10 cm, oramad
630074
2019-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här